Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

"Przygody w Muzogrodzie – Kantylenka w świecie opery i operetki"

Udział klas 1-3 w koncercie edukacyjnym "Przygody w Muzogrodzie – Kantylenka w świecie opery i operetki" w CENTRUM SZTUKI MOŚCICE.
To był niezwykły koncert Kantylenki, która wraz z filharmonikami krakowskimi zabrała uczniów w zaczarowaną podróż po dźwiękach Nutostrady, która biegnie przez krainę Muzogrodu. Każdy koncert to niezapomniana przygoda, opowiedziana z piosenką na ustach przy akompaniamencie instrumentów. W czasie spotkania były muzyczne zagadki i kreatywne zabawy, w których uczniowie, przekonali się do czego zdolny jest głos.
Sami uczniowie mogli spróbować swoich sił w formie muzycznej zabawy rytmicznej lub wokalnej. Wszyscy uczniowie rozśpiewani i roztańczeni wrócili szczęśliwie do szkoły.

Maria Kudrańska