Z życzeniami dla babci i dziadka

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."
24 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie, uczeń klasy VI Filip Burzawa zagrał kolędy i wprowadził wszystkich zebranych w uroczysty nastrój tego spotkania. Następnie Pani Dyrektor Krystyna Olszówka - Łępa przywitała wszystkich gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez wnuczęta. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klas I - III oraz szkolny zespół ,,Nutki" przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, kolędy, pokazy taneczne oraz inscenizacja o ,,Jasiu i Małgosi".
   W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, które z przejęciem odtwarzali swoje role. Na koniec z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat" a następnie obdarowano dziadków prezentami.
   Rodzice przygotowali słodki poczęstunek.
   Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Zapraszamy na szkolny fanpage na Facebooku, gdzie można obejrzeć nagrania z wydarzenia: