Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej

Dnia 05.02.2024 r. naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki, które od września będą członkami tej społeczności. Dla najmłodszych była to okazja do poznania swojej przyszłej wychowawczyni oraz zobaczenia klasopracowni, w której będą się uczyć, bawić i spotykać przez najbliższe lata. Natomiast nasi przyszli czwartoklasiści mieli również możliwość poznania, czym zajmują się starsze dzieci i jak wygląda ich środowisko szkolne. Dla nich także nie zabrakło atrakcji. Uczniowie wzięli udział zajęciach chemicznych, gdzie wraz z przedszkolakami wcielili się w ,,naukowców”. Zajęcia te przygotowała i przeprowadziła Pani mgr Maria Zielińska.
Przyszłym pierwszoklasistom i czwartoklasistom mówimy ,,Do zobaczenia we wrześniu!"
Barbara Dymon