Wiosenne poczytajki

Zapraszamy małych i dużych czytelników. Dzięki przyjaciołom naszej biblioteki trafiły do nas fajne książki: coś dla maluchów („Czy znacie Wróżkę-Czarownicę?”, „Potwór Dyzio i Kraina Zabawy”), coś dla tych, którzy uczą się czytać  „Najwierniejszy psijaciel” z serii Książkożercy, „Opowieść starego drzewa” z serii Czytam Sobie), dla fanów sportu („Futbol - rekordziści”), dla tych co kochają przygody („Aż do chmur”, „Przyjaciel Północy”) i tych co lubią coś tajemniczego („Historie nieoczywiste”), dla miłośników przyrody (kilka książeczek z serii Nowe Przygody Małych Zwierzątek, „Atlas przyrodniczy dla dzieci – zwierzęta i rośliny Polski”, „Ilustrowany inwentarz zwierząt”), a dla tych co lubią komiksy: kolejny tom „Pamiętników Wisienki” i nowość w naszym księgozbiorze – tom z serii Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia...

Dziękujemy darczyńcom, szczególnie Zuzi z klasy 3 i jej Mamie za książki, puzzle i gry.