Brązowy medal dziewczyn w finale powiatowym!

W dniu 26.03.2024 r. w hali w Pleśnej nasze dziewczyny w składzie: Greta Tyrka, Laura Markiewicz, Justyna Kowal, Daria Turaj, Magdalena Marecik, Julia Marszałkiewicz, Wiktoria Halska, Alicja Ząbkowska zajęły 3 MIEJSCE W FINALE POWIATU TARNOWSKIEGO W PIŁKĘ RĘCZNĄ. W finale zmierzyły się ze SP Tuchów przegrywając nieznacznie 4-3, oraz ze SP Pleśna gdzie znowu przegrali jedną bramką 6-5 i ze SP z Łękawicy wygrywając 2-1. Jest to duży sukces dziewczyn zważywszy w jakich warunkach dziewczyny trenują na małej sali. Miejmy nadzieję, że wyczekiwana budowa sali gimnastycznej, która rozpocznie się niebawem pozwoli naszym uczniom osiągać takie lub lepsze wyniki. Opiekunem grupy jest Rafał Jasiak. Gratulacje!!!