Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Po mszy świętej w kościele parafialnym tłumnie zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej - uczniowie, rodzice i nauczyciele. Pani Dyrektor mgr Dorota Puciłowska podsumowała miniony rok szkolny, poinformowała o zmianach jakie czekają nas w kolejnym roku i życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Po krótkim występie artystycznym wyróżnający się w nauce i zachowaniu uczniowie otrzymali nagrody książkowe, zaś rodzice podziękowania za aktywny udział w życiu szkoły oraz listy gratulacyjne. Potem nastąpiło pożegnanie uczniów z wychowawcami i nadszedł czas upragnionych wakacji. 12 uczniów naszej szkoły pojechało na Gminne Zakończenie Roku Szkolnego do Koszyc Wielkich, aby za szczególne osiągnięcia w konkursach wiedzowych, artystycznych i zawodach sportowych odebrać stypendia  ufundowane przez Wójta Gminy Tarnów. To wielki sukces naszej szkoły.