Wspaniała klasa V w świecie legend polskich

Szanowni Internauci, rok szkolny 2017/2018 jest ogłoszony „Rokiem dla Niepodległej”. Mamy nadzieję, że każdy z was obejrzał portrety „Ojców Niepodległości”, którzy witają gości tuż przy samym wejściu do szkoły. Podejmujemy wiele skromnych oraz uroczystych inicjatyw, aby całą społeczność naszej szkoły, a przede wszystkim Internautów, zachęcić do wspólnego świętowania zbliżającej się rocznicy  stulecia odzyskania niepodległości w 2018 roku. Jednak zdolny , a także niezwykle energetyczny zespół uczniów klasy V, chce przypomnieć, że nasza historia ma już ponad 1050 lat, bo w minionym roku obchodziliśmy 1050 – lecie chrztu Polski. Dlatego zorganizowaliśmy konkurs na komiks promujący „Legendy polskie”. Kapituła Konkursowa stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem, bo każda praca w niezwykle ciekawy sposób promuje legendarne początki państwa polskiego. Zapraszamy do powtórki z legend, a także wspaniałej zabawy. Autorom prac konkursowych oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy ! Prosimy o odnalezienie  pracy, która według państwa promuje legendy polskie w najbardziej oryginalny sposób.