WIZYTA MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

28 sierpnia br. naszą szkołę odwiedziła Pani Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty  oraz Pan Artur Puciłowski – Dyrektor Delegatury KO w Tarnowie. Dyrektor szkoły Pani Dorota Puciłowska oprowadziła Gości po budynku szkoły, pokazując nowo otwarte przedszkole oraz wyremontowane pracownie. Gościom bardzo podobał się przyjazny i ciepły klimat przedszkola oraz przemyślane rozwiązania techniczno-architektoniczne, wystrój klas o tematyce jesiennej. Panią Kurator zachwyciły tradycyjne pomoce dydaktyczne, które w sposób obrazowy pozwalają uczniom przyswoić wiadomości i umiejętności matematyczne. Pani Dyrektor zebrała również pochwały za bogate wyposażenie pracowni przedmiotowych oraz ich nowoczesne zaplecze informatyczne. Pani Kurator wyraziła słowa uznania dla nowo powstałej placówki, która w Jej przekonaniu wspomoże Rodziców w wychowaniu ich dzieci oraz sprzyjać będzie rozwijaniu u nich zainteresowań i pasji.