Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty
Jesteś tutaj: Start / Biblioteka / Nowa biblioteka

Nowa biblioteka

Biblioteka szkolna znalazła nową lokalizację. Pomieszczenie na poddaszu, dzięki staraniom i pomysłowości Pani Dyrektor zostało wyremontowane i przygotowane na potrzeby biblioteki.

W prace remontowe i wykończeniowe zaangażowali się pracownicy szkoły i rodzice. W przenoszeniu książek, sprzętu uczestniczyli nauczyciele i uczniowie. W porządkowaniu księgozbioru bibliotekarce pomagały uczennice. Wiele osób było zaangażowanych w to, aby biblioteka stała się miejscem przytulnym i przyjaznym dla wszystkich. Można tu ulokować się wygodnie na miękkim, puszystym dywanie i poczytać książkę czy czasopismo, można zagrać w gry stolikowe, odrobić zadanie na komputerze, albo po prostu – posiedzieć i porozmawiać. Biblioteka pięknieje z każdym dniem: przybywa książek, czekamy na kolejne meble, pojawiają się nowe dekoracje i wystawy. Zmienia się też jej otoczenie – korytarz prowadzący do biblioteki został zaadaptowany na galerię prac uczniów. Jest więc kolorowo i interesująco.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania biblioteki!