Odblaskowa Szkoła

W ramach akcji ” Odblaskowa Szkoła" , w poniedziałek 19 października 2015r. odbył się „Odblaskowy Rajd” do Radlnej, podczas którego uczniowie wręczali spotkanym osobą własnoręcznie wykonane chorągiewki z hasłami promującymi noszenie odblasków. Podczas wycieczki uczestnicy przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Obowiązkowym ubiorem wszystkich uczniów były kamizelki  i elementy odblaskowe. Celem rajdu było podniesienie świadomości dzieci w zakresie bezpiecznego poruszania  po drogach publicznych oraz zachęcenie do noszenia elementów odblaskowych. Charakter imprezy oraz wszelkie dodatkowe atrakcje miały za zadanie wzbudzić wśród dzieci poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach i innych działaniach, które są podejmowane w naszej szkole  w ramach kampanii „Odblaskowa Szkoła”.