Poniedziałek, 2019-11-11

Imieniny: Bartłomieja, Gertrudy
Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Rekolekcje dla uczniów szkoły podstawowej odbędą się w dniach od  29 października 2019 r. (wtorek) do 31 października 2019 r. (czwartek) w godzinach:

• 9.30 – 10.15: spotkanie w szkole – sala gimnastyczna;
  • 10.30 – 11.30: nabożeństwo w kościele parafialnym.

W tych dniach nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne.

Dla uczniów, którym nie można zapewnić opieki w domu, odbędą się zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole. Mogą oni też skorzystać z obiadów, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu intendentce szkolnej.

Uroczysta akademia - Narodowe Święto Niepodległości

2019-11-11

Uroczysta akademia - Narodowe Święto Niepodległości

2019-11-11

Podsumowanie akcji "Odblaskowa szkoła".

2019-11-08

W dniu 28 października w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące wszystkie akcje zorganizowane w ramach X edycji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła.

Więcej o: Podsumowanie akcji "Odblaskowa szkoła".

Oddaj niepotrzebny telefon komórkowy.

2019-11-07

Nasza szkoła uczestniczy w akcji ekologicznej służącej ochronie środowiska. Zbieramy używane telefony komórkowe lub baterie - możemy wygrać nagrody dla szkoły!

Telefony zbierają chłopcy z klasy VI: Karol i Kamil w dniach 5 - 15 listopada.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

Więcej o: Oddaj niepotrzebny telefon komórkowy.

Pozdrowienia ze szkoły w RŚA

2019-11-05

Dotarły do nas kolejne pozdrowienia ze szkoły w Ngaundaye w Republice Środkowoafrykańskiej. Poniżej zamieszczamy list, który grono pedagogiczne jak i ss. Pasterzanki pracujące w RŚA kierują do wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli wspierających działalność Fundacji Humanitarnej Redemptoris Missio w naszej szkole.

Więcej o: Pozdrowienia ze szkoły w RŚA

"Odblaskowa szkoła"

2019-11-04

Makieta ,,Rondo” wykonana przez uczniów klas I –III
w ramach Konkursu ,, Odblaskowa Szkoła”.

Więcej o: "Odblaskowa szkoła"

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

2019-10-30

18 października miała miejsce jedna z najważniejszych uroczystości szkolnych – Ślubowanie Uczniów Klasy Pierwszej.

Więcej o: ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

XIX DZIEŃ PAPIESKI - „Wstańcie – chodźmy”

2019-10-30

16 października obchodziliśmy XIX Dzień Papieski. Podczas szkolnego spotkania ks. Jerzy Gawle opowiadał o wydarzeniach, jakie miały miejsce podczas pierwszej pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski, przypomniał słowa Ojca Świętego, które kierował do wiernych, a które wywarły ogromny wpływ na późniejsze losy naszej Ojczyzny. Mieliśmy tez okazję obejrzeć fragmenty filmu dokumentującego tamte dni.

Więcej o: XIX DZIEŃ PAPIESKI - „Wstańcie – chodźmy”

Dzień Edukacji Narodowej.

2019-10-30

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty. Podczas uroczystej akademii uczniowie klas I-III i IV słowami wierszy i piosenek opowiadali o trudach szkolnego życia nauczycieli i uczniów. Pani Dyrektor złożyła pracownikom serdeczne życzenia i podziękowania za wysiłek jaki codziennie wkładają w edukację, wychowanie i opiekę nad uczniami a szczególnie zasłużonym wręczyła nagrody.

Więcej o: Dzień Edukacji Narodowej.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

2019-10-16

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MASKA –NIEJEDNĄ KRYJE TAJEMNICĘ”

pod honorowym patronatem