Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Witamy w szkole w nowym Roku Szkolnym 2019/2020.

Drugiego września społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, by dokonać uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020. Dzień wcześniej, w niedzielę  w kościele parafialnym w Porębie Radlnej odbyła się msza św., podczas której ks. Proboszcz modlił się za pomyślny dla uczniów, rodziców i nauczycieli nowy rok szkolny. Dyrektor Szkoły Dorota Puciłowska przywitała zebranych, opowiedziała krótko o zmianach, jakie zaszły w szkole, życzyła uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Pani Dyrektor przypomniała także, że każde rozpoczęcie roku szkolnego zawsze kojarzyć się będzie z wybuchem II wojny światowej, dlatego minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych za ojczyznę.                                     Z kolei na scenie pojawili się uczniowie klasy czwartej, którzy pod opieką p. Kargól przedstawili część artystyczną, tym samym kończąc całą uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali  się do klas na spotkanie  z wychowawcami.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam cudownego roku szkolnego, obfitującego w sukcesy, bogatego w przyjaźnie, pełnego nowych, budujących doświadczeń. Pamiętajcie - każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do marzeń. Działajcie!