Zdalna Biblioteka

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Czy wiecie ile kosztuje najdroższa książka na świecie?
A jak wyobrażacie sobie najmniejszą książkę na świecie?
A wiecie o tym, że najwięcej książek napisał Polak, wiecie kto to?

Tego i wielu ciekawych rzeczy dowiecie się z BIULETYNÓW, które przygotowuję dla Was codziennie. Zamieszczam je na szkolnej stronie w zakładce ZDALNA BUBLIOTEKA.

Dzięki nim:

- dowiecie się jakie książki pomogą Wam fajnie i ciekawie spędzić czas,
- poznacie pisarzy i ilustratorów,
- dowiecie się gdzie w Internecie znaleźć bezpłatne (lub tanie) teksty lektur i innych książek,
- podpowiem, gdzie można znaleźć bajki, baśnie, legendy, inne książki w wersji do słuchania,

-możecie trochę pogłówkować albo zrelaksować się – w każdym numerze znajdziecie inną zabawę,min. labirynt, kolorowankę, zabawy ze słowami i KONKURSY.

Zachęcam do udziału w pierwszym konkursie, który znajdziecie w biuletynie nr 2: Fajne- madre- ciekawe - ksiazki warte czytania! cz.2.pdf

Kolejny konkurs już wkrótce!

Zaglądajcie do biuletynu, zaproście Rodziców do czytania. Życzę Wam dobrej zabawy i miłych chwil spędzonych na czytaniu książek!